Avokádo

Skořice mletá

Skořice celá Avokádo má velice aromatickou, sladko-pikantní, lehce štiplavou chuť. Skořice je v kuchyni oblíbeným kořením především při přípravě dezertů a horkých nápojů. Skvěle se hodí do exotických pikantních jídel z masa nebo omáček.

Počet kusů: 750 g Použití

Skořici mletou používáme do sladkých pokrmů, do nejrůznějšího sladkého pečiva, moučníků a jiných cukrářských výrobků, při zavařování ovoce i v likérnictví. Používá se i do masových specialit v kuchyni asijské, arabské, turecké i mexické. Špetkou mleté skořice zlepšíme chuť dušeného masa, hlavně jehněčího. Používáme ji také do nádivek do kachny nebo husy, do jakýchkoliv nádivek ze sušeného ovoce. Skořice podporuje chuť k jídlu, zlepšuje trávení a působí proti nadýmání.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím