Avokádo

Česnek sušený granulovaný

Sušený česnek je velice oblíbený k dochucení různých pokrmů. Můžeme jej využít všude tam, kde používáme česnek čerstvý. Jídlům dodává příjemně palčivou chuť i aroma. Využití je velice široké, přidáváme je do polévek, na pečené maso, ale i do pomazánek.

Počet kusů: 750 g Použití

Pro typické pachové a chuťové vlastnosti je užíván při přípravě  řady pokrmů ze zeleniny a mas. V kuchyni se hojně užívá do polévek, na skopové, kuře, králíka, do sekané, do bramborových pokrmů. Práškový nebo granulovaný česnek používáme všude tam, kam patří česnek čerstvý.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím