Avokádo

Bobkový list

Bobkový list má velmi příjemnou kořenitou chuť, nahořklou s citrusovými tóny. Hořkost během sušení ztrácí. Je nepostradatelnou součástí klasických omáček či vývarů. Je velice aromatický, na rodinný oběd pro 4 osoby vám postačí jeden list.

Počet kusů: 100 g Použití

Bobkový list skvěle ochutí nakyslé polévky, výborný je spolu s tymiánem a česnekem v masových vývarech, ve smetanových omáčkách, do rajčatových pokrmů. Užíváme jej při rožnění špízů, při nakládání okurek, hub, zeleniny, při nakládání masa, zvěřiny, ryb. Je součástí mnoha kořenících směsí. Bobkový list používáme v menším množství a vaříme jen krátce (delším vařením hořkne).

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím