O naší společnosti

Pěkný-Unimex

Společnost Pěkný-Unimex je součástí nadnárodní skupiny Prymat Group, která se řadí mezi přední výrobce koření ve střední a východní Evropě. Prymat Group se dynamicky stále rozvíjí díky velkým investicím do strojů, nových technologií a infrastruktury, stejně jako efektivním řízením díky systémům SAP a normám IFS a HACCP.

Velmi rychlý dynamický rozvoj zařadil společnost Pěkný-Unimex mezi přední významné představitele kořenářských producentů na českém trhu.

V současné době společnost Pěkný-Unimex nabízí svým zákazníkům pod značkami Avokádo, Kucharek, Nadir a it’s NATURAL široké portfolio potravinářských výrobků – koření a kořenících směsí, marinád, hořčic, křenů, sypkých a tekutých ochucovadel a bujonů, které jsou určeny jak pro retailový, tak i pro gastronomický a průmyslový potravinářský trh.

Nejdůležitějším cílem společnosti je poskytovat vysoce kvalitní a pro spotřebitele atraktivní výrobky. Velký důraz je kladen především na zachování vysokých standardů kvality v každém oboru činnosti, počínaje správným výběrem surovin a dodavatelů, přes efektivní moderní výrobní procesy až po zajištění nejvyšší úrovně obchodní spolupráce. Neustálým sledováním trendů v oblasti gastronomie a výživy nabízí naše značky spotřebitelům moderní výrobky splňující současné požadavky na zdravé potraviny. V sortimentu najdete již několik let výrobky bez přidaného glutamátu, konzervantů a umělých barviv. Náročný spotřebitel má možnost volby v podobě jednodruhového koření a kořenících směsí v bio kvalitě, které najde pod značkou it’s NATURAL.

Společnost Pěkný-Unimex chce svým zákazníkům nabízet i něco víc než jen kvalitní zboží a služby. Své mediální kampaně koncipuje tak, aby poskytla spotřebitelům důležité a zajímavé informace ze světa koření a poskytla jim tipy a triky, jak koření správně používat, aby vaření s ním bylo příjemným zážitkem.

Politika

jakosti

Našim závazkem je dodávat zákazníkům vysoce kvalitní výrobky. Grupa Prymat, jejíž součásti společnost Pěkný-Unimex je, klade velký důraz na vysoké standardy kvality v každém kroku výroby, počínaje samotným výběrem, nákupem vysoce kvalitních výrobků, až po udržení nejvyšších standardů při obchodní spolupráci.

Integrovaný systém řízení je zaveden a dokumentován ve společnosti Prymat v souladu s požadavky normy a standardy, jako je ISO 22000, BRC Global standard pro potraviny, IFS.

Společnost

Pěkný-Unimex

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím