Avokádo

Pepř černý mletý

Pepř je koření s ostrou chutí a vůní. Mletý pepř dlouhým varem rychle ztrácí chuť. Černým pepřem ochucujeme především pokrmy z masa, ryb, vajec. Přidáváme ho i do salátů, polévek a omáček.

Počet kusů: 750 g Použití

Pepř je nejpoužívanějším kořením světa. Je nepostradatelným kořením každé domácnosti. Pepř skvěle dochutí maso, polévky, pomazánky, saláty, je skvělý do vajíček a ochucení čerstvé i dušené zeleniny. Pepř se přidává vždy až na konci vaření, jelikož při vaření ztrácí svou chuť a aroma.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím