Avokádo

Kmín celý

Kmín je kořením, bez kterého se neobejde chléb, preclíky, slané tyčinky. Krásně je ozdobí a dodá výraznou a příjemnou vůni a chuť. Je nepostradatelný i na pečená masa. Kmín má také příznivý vliv při trávení tučných a těžkých jídel. Stručně řečeno, je velmi důležitým kořením v každé kuchyni.

Počet kusů: 750 g Použití

Kmín používáme hlavně do chlebového těsta a na pečivo. Při pečení mas, do kořenících směsí, při vaření brambor, zelí, hub, ke konzervaci, při výrobě likérů. Koření se jím také bylinkové a bramborové polévky, saláty, sýry a používá se i do bylinkových omáček, pomazánek z tvarohu či pod dušená masa. Hodí se při pečení vepřového masa, kachny a husy. Používáme buď celý, mletý nebo drcený.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím