Kucharek

Vegetable mix

Zeleninové ochucovadlo Kucharek obsahuje bohatou směs jedenácti druhů oblíbené zeleniny jako je mrkev, pastinák, cibule, celer, pórek, brambory, zelí, petržel, rajče, paprika a česnek a také sůl a koření, zkrátka vše, co potřebujete, aby vaše pokrmy získaly bohatou, výtečnou chuť.

 

Počet kusů: 1 kg Použití

Zeleninové ochucovadlo Kucharek se skvěle hodí na dochucení polévek a všech druhů pečeného, smaženého nebo grilovaného masa a ryb. Neváhejte jej použit také na dochucení omáček, rýže, těstovin, salátů, marinád, salátových omáček a dipů.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím