Kucharek

Vegetable mix

bez přidaného glutamátu

Zeleninové ochucovadlo bez přidaného glutamátu Kucharek obsahuje bohatou směs jedenácti druhů oblíbené zeleniny jako je mrkev, pastinák, cibule, celer, pórek, brambory, zelí, petržel, rajče, paprika a česnek a také sůl a koření, zkrátka vše, co potřebujete, aby vaše pokrmy získaly bohatou, výtečnou chuť.

Počet kusů: 1 kg Použití

Zeleninové ochucovadlo Kucharek se skvěle hodí na dochucení polévek a všech druhů pečeného, smaženého nebo grilovaného masa a ryb. Neváhejte jej použít také na dochucení omáček, rýže, těstovin, salátů, marinád, salátových omáček a dipů.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím