Avokádo

Pizza

Kořenící přípravek Pizza Avokádo je určený k dochucení u nás již zdomácnělé italské tradiční speciality. Tato směs dodá vaší pizze nezaměnitelnou chuť a vůni. Mimo jiné obsahuje oregáno, sušenou zeleninu, bazalku, tymián.

Počet kusů: 950 g Použití

Kořenící směs na Pizzu se používá hlavně na pizzu nebo jiné italské pečivo. Můžeme použít také do rajčatové omáčky, karbanátků a omáček na těstoviny.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím