Kořenící směsi - dózy

Bruschetta

Bruschetta je jídlo pocházející ze střední Itálie a jedná se o opečený chléb, na které jsou rajčata s bazalkou, česnekem, dochucené solí, pepřem a olivovým olejem. S naší kořenící směsí je jeho příprava velmi jednoduchá.

Počet kusů: 350 g Použití

Směs koření Bruschetta je možné použít ve formě pasty k potírání opečeného pečiva nebo v sypké podobě k dochucení polévek, masa, ryb, těstovin, salátů a zeleninových pokrmů. Pastu k potírání chleba si připravíte z naší směsi, ke které přidáte rajčatový koncentrát a olivový olej. Vše vymícháte do hladké pasty, s kterou potíráte bagetu či chleba.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím