Avokádo

Čubrica

Kořenící směs Čubrica je velmi známá především z balkánské kuchyně. V tradiční kuchyni se používá k rožnění masa, zapékání zeleninových jídel, do jídel jako je kebab, musaka nebo džuveč.

Počet kusů: 350 g Použití

Čubrica Avokádo je  vyvážená směs koření bulharské kuchyně. Obsahuje hlavně sušenou zeleninu, saturejku, pískavici řecké seno, kurkumu a chilli. Hlavní součástí bulharské kuchyně je zelenina. Neobejde se bez ní žádný pokrm. V bulharské kuchyni se používají hodně rajčata, papriky, česnek, cibule. Také čerstvé sýry, především ovčí. K pokrmům se přikusuje bílý chléb a upíjí se víno či destilát mastika.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím