Avokádo

Kuře pečené

Směs koření Kuře pečené Avokádo dodá pokrmu lahodnou chuť a vůni. Je to vyvážená směs toho nejkvalitnějšího koření, bylinek a soli. Kuře s ním ochutíte jednoduše a již nemusíte ani solit. Pečené kuře s touto směsi bude mít ráda celá rodina.

Počet kusů: 700 g Použití

Používá se hlavně pro pečení kuřat. Můžeme jej použít i při grilování. Pro grilování a pečení doporučujeme smíchat s trochou oleje a kuře takto vzniklou směsí potřít. Kořenící přípravek obsahuje především papriku, česnek, koriandr, kurkumu, majoránku a zázvor.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím