Avokádo

Guláš

Guláš je základem české kuchyně, můžeme si připravit guláš hovězí či vepřový anebo klidně vegetariánský. Nejdůležitější je správná kombinace koření. Právě proto jsme připravili koření na Guláš Avokádo, díky kterému bude váš guláš vždy ten nejlepší, chuťově vyvážený.

Počet kusů: 1 kg Použití

Oblíbeným pokrmem české kuchyně je guláš. Připravili jsme proto pro vás základní směs Guláš Avokádo, pro přípravu hovězích, vepřových i bramborových gulášů, dršťkových, gulášových a fazolových polévek, ale i roštěnek, vepřového masa či slepice nebo králíka na paprice. Obvyklá dávka na přípravu je 1 lžíce na 4 porce, ale může být i dvojnásobná. Vyvážená směs koření, která obsahuje především papriku, česnek, cibuli, kmín, majoránku.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím