Avokádo

Ryby

Pro milovníky ryb, jsme připravili vyváženou směs na ochucení ryb. Ryby směsí posypeme, nebo společně s olejem a citrónovou šťávou vytvoříme kašičku, kterou ryby potíráme. Směs obsahuje především sušenou cibuli a česnek, petrželovou nať, kopr, hořčici a bazalku.

Počet kusů: 800 g Použití

Ryby Avokádo používáme na grilování a pečení ryb. Můžeme také použít do rybích vývarů, bílých polévek a rybích pomazánek.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím