Avokádo

Americké brambory

Směs koření určená k dochucení pečených brambor. Při použití směsi již nemusíte solit. Skvěle se hodí i na další pokrmy z brambor.

Počet kusů: 800 g Použití

Směs koření Americké brambory Avokádo je určená hlavně k dochucení brambor. Získáte velice chutné brambory, buď jako přílohu k hlavnímu jídlu nebo jako samostatný pokrm. Lze ji použít i na jiná bramborová jídla. Vyvážená směs koření, která obsahuje sušenou zeleninu, papriku, kmín mletý, koriandr a chilli.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím