Avokádo

Kuře gril

Univerzální kořenící přípravek Kuře gril Avokádo je určený na grilování a pečení kuřat. Můžeme ho s úspěchem použít i na drůbeží játra a různé jiné pokrmy z drůbežího i jiného masa.

Počet kusů: 800 g Použití

Grilování představuje pro mnoho Čechů v letních měsících stále olíbenější způsob relaxace. Kromě grilovaných specialit z různých druhů masa v poslední době míří na grily i různé druhy zeleniny, ovoce a sýry. Grilování je vlastně rychlá a přímá tepelná úprava jídla na přímém velmi mírném a kouřícím ohni. Doutnající uhlíky, respektive žár, který vydávají, dodávají grilovanému pokrmu neuvěřitelný chuťový náboj s přídechem kouře. Do prohřátého, propečeného, voňavého a křupavého masa se snad každý zakousne s velikou chutí. Naše nabídka kořenících směsí na grilování je široká. Značka Avokádo nabízí nejširší sortiment, a to standardně v sáčcích, i ve větším balení - tubusech.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím