Avokádo

Houbové koření

Pro ty, kteří mají rádi jídla z hub nebo s houbami, jsme připravili kořenící smě Houbové koření Avokádo. Tento přípravek zvýrazní chuť hub v houbových pokrmech. Zároveň však dodá výbornou houbovou chuť i ostatním pokrmům.

Počet kusů: 800 g Použití

Používáme ho do polévek, masitých i bezmasých jídel, nádivek, zapečených pokrmů a pomazánek. Směs je příjemné chuti a vůně, obsahuje např. kmín, koriandr, pepř černý mletý, celer, žampióny, mrkev, cibuli, petrželovou nať.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím