Jednodruhové koření - dózy

Pepř červený celý

Červený pepř, někdy též nazývaný růžový pepř jsou červené bobule s výrazným pepřovým aroma, mají nasládlou chuť, nejsou však pálivé. Používají se k přípravě masa, omáček, polévek a salátů.

Počet kusů: 200 g Použití

Pepř červený perfektně doladí především jídla z ryb a všech druhů mas. Atraktivní červené barvy tohoto koření se využívá k dekoraci pokrmů jak teplé, tak i studené kuchyně.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím