Avokádo

Bazalka

Bazalka je silně aromatická bylinka, s lehce pepřovou chutí. Využívá se hlavně v italské kuchyni, do rajčatových polévek, omáček na špagety nebo na saláty.

Počet kusů: 230 g Použití

Bazalka se dává do polévek (zeleninové, rajčatové, rybí) a do omáček (rajské), dále je výborná k masům, drůbeži, zvěřině a rybám (nejčastěji s rozmarýnem a šalvějí), k sýrovým a vaječným pokrmům, velmi často se s ní dochucují těstoviny. Používá se rovněž k nakládání zeleniny, aromatizuje octy a zálivky. Je nedílnou součástí pizzy a fazolových jídel. Při tepelné úpravě používáme častěji sušené a drcené koření.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím