Jednodruhové koření - dózy

Pepř černý hrubě mletý

Pepř černý hrubě mletý je jemnější než mletý pepř a výraznější v chuti než pepř celý. Díky hrubé struktuře dodá pokrmům delikátní, zajímavou chuť a současně má i dekorativní funkci.

Počet kusů: 400 g Použití

Pepř černý hrubě mletý se perfektně hodí do salátů, na sendviče, rajčata s mozzarellou a bazalkou. Ideálně dochutí krvavý steak nebo jemné bílé maso. Maso z kachny, kuřete nebo lososa přidáním hrubě mletého pepře získá novou, silnou a přitom jemnou chuť. Hrubě drcená zrna jsou také ideální pro přípravu všech druhů marinád.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím