Avokádo

Pepř černý celý

Koření s ostrou chutí a vůní, zvlášť vonný je čerstvě umletý. Celá zrnka pepře se především používají při vaření různých druhů polévek a vývarů. Aby se uvolnila plná chuť a aroma pepře, doporučujeme jej přidat na začátku vaření.

Počet kusů: 800 g Použití

Pepř černý je jedno z nejrozšířenějších koření denní potřeby. Používá se do pokrmů z masa, ryb, vajec, do polévek, omáček, salátů. Dlouhým varem rychle ztrácí chuť.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím