Avokádo

Pepř barevný celý

Směs černého, bílého, zeleného a červeného pepře se užívá pro pěkný vzhled a barevnost v teplé i studené kuchyni. Jeho výrazné aroma se nejlépe rozvine po namletí, proto je tento výrobek vhodný jako náplň do mlýnku. Výraznou, pikantně ostrou chuť dodá masovým pokrmům, minutkám, polévkám, omáčkám či salátům.

Počet kusů: 400 g Použití

Pepř barevný má v kuchyni velice široké využití. Můžete jej použít pro pečení, smažení a vaření jakéhokoliv druhu masa či zeleniny. Skvěle se hodí do polévek, těstovin. Nejlepší je čerstvě namletý.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím