Jednodruhové koření - dózy

Kmín římský mletý

Plody drobné byliny šabreje kmínovitého se používají jako koření pod názvem kmín římský. Jeho vůně je silná až těžká, kořeněná až sladká. Chuť je silná, pronikavá, lehce nahořklá, ostrá. Pro výraznou vůni i chuť se toto koření přidává do jídel v malém množství. Je často součástí orientálních směsí koření, jako je kari nebo garam masala. To dává pokrmům výraznou chuť a kořenitost.

Počet kusů: 400 g Použití

Kmín římský se používá na celém světe – ve středomořské, indické, arabské či latinskoamerické kuchyni. Používáme jej ke kuřecímu a jehněčímu masu a rybám; skvěle dochutí jídla z luštěnin, pečivo, sýry a uzeniny. Přidává se často do směsí koření jako je např. kari.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím