Jednodruhové koření - dózy

Kardamon mletý

Kardamom patří do skupiny koření s exotickým původem. Vyznačuje se příjemnou citronovo-zázvorovou vůní. Chuť je ostrá, s teplou hořko-sladkou příchutí, zároveň však také čistá a svěží. Kardamom se dobře kombinuje s kmínem, chilli, skořicí, hřebíčkem, zázvorem , vanilkou, paprikou, pepřem. Je ideální pro sladké pokrmy, dezerty, ovoce i suché pokrmy. Nicméně nejoblíbenější kombinací je kardamom a čaj nebo kardamom a káva.

Počet kusů: 300 g Použití

Kardamom je jednou ze složek indického kari, přidává se do pokrmů z ryb, mletých mas, zeleniny, také do uzenin, omáček a salátů. Výborný je do sladkých jídel a cukroví; přidává se do čaje, kávy a likérů.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím