Kořenící směsi

Kari

Doporučujeme nejen pro přípravu indických pokrmů, ale také masových a zeleninových směsí, omáček, polévek, rýže, na minutky a kuře. Na 1 kg pokrmu dáváme zpravidla 2 lžičky směsi.

Počet kusů: 500 g Použití

Kari indické Avokádo je velmi oblíbený kořenící přípravek, který je nezbytný v indické kuchyni. Na 1 kg pokrmu dáváme zpravidla 2 lžičky přípravku. Používáme ho do indických pokrmů, masových a zeleninových směsí, do omáček, polévek, rýže, na minutky a kuře.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím