Kořenící směsi

Gyros

Pro milovníky řecké a turecké kuchyně jsme připravili originální kořenící směs Gyros-Kebab Avokádo. Koření je namícháno podle tradičních receptur na koření na gyros a kebab. Má mnohostranné použití, vhodný na grilování, rožnění, dušení různých druhů mas a zeleniny.

Počet kusů: 500 g Použití

Má mnohostranné použití na nakládání masa, na rožnění spolu s olejem, na skopové, na ryby, do leča a jiných zeleninových pokrmů. Je dobrý do mletých mas, na kuře, králíka, skopové pečeně i na minutky. Lze jej také využít ke kořenění různých salátů z čerstvé zeleniny, také na špagety, pizzu aj. Ve složení najdete hlavně papriku, sušenou zeleninu, hořčici, majoránku, koriandr, jalovec, rozmarýn.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím