Kořenící směsi

Čína

Čínská kuchyně je jedna z nejzajímavějších z hlediska rozmanitosti surovin a přípravy pokrmů. Neobvyklá chuť orientální kuchyně je dána různými druhy bylinek a koření. Kořenící směsi Čína je kombinací chilli, kurkumy, skořice, zázvoru a dalších. Díky této vynikající kombinaci rychle a efektivně připravíte vynikající pokrmy na čínský způsob.

Počet kusů: 500 g Použití

Směs koření Čína Avokádo je určená do pokrmů připravovaných na čínský způsob, je možné ji použít na minutky, rožněná jídla, kuličky z mletého masa, sójové maso, případně i do zelných i jiných salátů.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím