Avokádo

Křen strouhaný pálivý

Pálivý strouhaný křen s velmi intenzivní ostrou chutí, bez kterého se neobejdou pečená žebra, vařené masa či klobása. Je vhodná i na přípravu klasické smetanové křenové omáčky nebo na přípravu křenových pomazánek.

Počet kusů: 800 g Použití

Vhodný k vařenému vepřovému nebo hovězímu masu, uzenému kolenu či klobáse, využití najde i při přípravě klasické smetanové křenové omáčky nebo tvarohových pomazánek.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím