GastroLine

Nabízíme špičkové portfólio potravinářských výrobků pro gastronomii: je možné si vybrat ze sortimentu koření, kořenících směsí, univerzálních ochucovadel, tekutého koření, vývarů a základů jídel. Všechny výrobky jsou zákazníky ceněny především pro originální a intenzivní chuť a vůni, chuťově vyvážené receptury a vysoký standard kvality. Způsob balení a výběr obalových materiálů je pečlivě testován, aby vyhovoval těm nevyšším požadavkům na hygienu a logistiku pro běžné gastronomické provozovny i špičkové hotelové a restaurační zařízení.

Produkty

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím