Aktuality

Tisková kampaň 2011

Koření – v dnešní době běžná a lehce dostupná surovina, kterou přidáváme do jídel zcela automaticky a mnozí z nás ani netušíme, jak zajímavý svět koření je.

Po celý letošní rok můžete do tohoto světa nahlédnou společně s Avokádem a to na stránkách nejčtenějších časopisů vydavatelství Bauer. Poutavou formou, v podobě článků, receptů, fotoškoly vaření, tipů, rad, vzorků výrobků, křížovek a soutěží, se dozvíte něco o historii a tradici koření, o tom, jak koření správně používat a jak je kombinovat s dalšími surovinami. Společně nahlédneme i do světových kuchyní, abychom vypátrali, jak a čím koření kuchaři v dané zemi.

Až půjdete kolem novinového stánku, neváhejte si koupit časopis Tina, Chvilka pro tebe, Claudia, Rytmus života, Žena a život, Chuťovka Tina vaříme nebo Chvilka v kuchyni.

Vaření s Avokádem bude pro vás zábavou!

 

novinky_bauer_abc_koreni novinky_bauer_clanek_-_mlynky novinky_bauer_grilovaci novinky_bauer_gyros novinky_bauer_italska_klasika novinky_bauer_krizovka_a_sudoku novinky_bauer_slane_dobroty novinky_bauer_sponzoring_-_recepty novinky_bauer_vklad

Více aktualit

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím