Aktuality

Novinky pro grilovací sezónu 2014

Léto už je v plném proudu a s ním oblíbené grilování neodmyslitelně patřící k teplým letním večerům. Avokádo pro vás připravilo na letní  sezónu novinky, kterými si zpříjemníte večery strávené u grilu na zahradě s vašimi blízkými.

Nově vám představujeme marinádu KUŘE a brusinkový  křen výborný nejen ke grilovaným pokrmům.

 

Marináda KUŘE

Oblíbená tekutá marináda speciálně upravená k nakládání kuřecího masa.

Na přání našich zákazníků nově nabízíme v menším praktickém balení  v sáčku, které vystačí na 0,7 kg masa. Receptura zůstává stejná jako u marinády KUŘE v dóze.

Marináda dodá kuřecímu masu tu správnou chuť především díky sladké paprice, česneku, cibuli, na pikantnosti přidá pálivá paprika a chilli a trocha exotiky je dodána díky kurkumě, zázvoru a skořici.

Použití je nesmírně jednoduché, jako u všech našich marinád – maso jen jednoduše necháte v marinádě cca 2 hodiny odležet.

Koupíte balené v sáčcích, s gramáží 90g.

marinada_kure

 

Brusinkový křen

Strouhaný křen je neodmyslitelnou součástí  grilování, proto jsme rozšířili naši řadu křenů o novinku v podobě brusinkového křenu, který je vhodným doplňkem ke grilovaným žebírkům či pečenému bůčku. Hodí se nejen při grilování, ale i k vařenému hovězímu masu nebo k divočině. Také ji můžete využít do pomazánek. Vašim pokrmům dodá příjemně pálivou chuť.

Koupíte balené ve skle, s gramáží 175 g.

 

chrzan_zurawinowy_avokado_cz_web_velky

 

 

 

Více aktualit

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím