Aktuality

Novinky 2010

Vážení zákazníci, víme, že k letním měsícům neodmyslitelně patří posezení s přáteli u grilu. Proto jsme pro grilovací sezónu 2010 pro Vás připravili 3 nové druhy grilovacích směsi.

Grilovací s příchutí slaniny – Avokádo, je kořenicí přípravek velmi příjemné chuti a používáme ho všude tam, kde chceme zvýraznit chuť slaniny. Dodá vynikající chuť při opékání a grilování všech druhů mas. Tento kořenicí přípravek obsahuje slaninové aróma, papriku, rozmarýn, majoránku, sůl, pepř a chilli.

Grilovaná zelenina - Avokádo, kořenicí přípravek který je určený pro milovníky grilované zeleniny. Speciálně připravená směs koření a bylinek určená pro přípravu všech druhů grilované zeleniny a zeleninových pokrmů nebo směsí masa a zeleniny. Můžeme ji však s úspěchem použít také k přípravě grilovaných masových specialit. Tento kořenicí přípravek obsahuje hlavně papriku, kmín, majoránku, sušená rajčata, tymian, oregáno, sůl a pepř.

Pikantní křidýlka - Avokádo, je kořenicí přípravek určený pro přípravu pikantních kuřecích křidýlek a drůbežích specialit. Lze jej však s úspěchem použít i na dochucení jiných masitých pokrmů. Tento kořenicí přípravek je mírně pikantní a obsahuje hlavně česnek, papriku, chilli, česnek, majoránku a sůl.

 

 

Více aktualit

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím