Aktuality

Nové mlýnky Avokádo

Vážení zákazníci, pro mnohé z Vás se naše mlýnky staly nepostradatelnými pomocníky při přípravě nesčetného množství skvělých lahůdek. Aby se Vám s nimi ještě lépe pracovalo, připravily jsme pro Vás mlýnky s novým, moderním designem. Tak jako doposud, Vám takto nabízíme následující nejpopulárnější  druhy koření: Pepř barevný celý, Steak, Salátové koření a Mořská sůl. A ještě jedna dobrá zpráva pro Vás: gramáže jsou vyšší, ale cena se nemění!

Salátové koření - Avokádo lze použít k přípravě zeleninových salátů - listových i míchaných, ale také na ochucení těstovinových salátů, do polévek. Obsahuje především sušenou zeleninu, pepř černý, bazalku a petrželovou nať.

Mořskou sůl - Avokádo používáme všude tam, kde používáme kuchyňskou sůl. S naším mlýnkem si ji namelete podle vlastní potřeby hrubosti.  Můžeme jí ochutit minutky, saláty, pomazánky, polévky, grilované pokrmy apod.

 

Pepř barevný celý - Avokádo, směs černého, bílého, zeleného a červeného pepře, se užívá pro pěkný vzhled a barevnost v teplé i studené kuchyni. Výraznou, pikantně ostrou chuť dodá masovým pokrmům, minutkám, polévkám, omáčkám či salátům.

Hrubě mletý kořenicí přípravek Steak - Avokádo je ideální na steaky, bifteky, roštěnky. Směs je vhodná k úpravě všech druhů masových specialit připravovaných grilováním, smažením i pečením. Před vlastním použitím na grilování doporučujeme smíchat kořenicí směs s kvalitním olejem a ve vzniklé marinádě nechat maso minimálně 2 hodiny odležet. Díky hrubému mletí koření a bylinek se charakteristická vůně směsi přenáší do připravovaných pokrmů. Je vhodný  také na minutkové úpravy a grilování všech druhů mas včetně ryb. Směs především obsahuje sušenou zeleninu, pepř, sůl a chilli.

 

 

Více aktualit

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím