Aktuality

Letní novinky 2013

Letos jsme na pořádné léto čekali neskutečně dlouho. Zima byla neuvěřitelně dlouhá a jaro chladné a hlavně pořádně deštivé. Všichni jsme čekali na opravdové letní počasí jako stvořené na pořádnou grilovačku. Teď už na nic nečekejte a grilujte! A začněte třeba s našimi novinkami!

 

KRKOVIČKA

Vyvážená směs koření a bylinek, ideální zejména na přípravu grilované či pečené krkovičky.Výborně se hodí i na další speciality z vepřového masa jako jsou grilované kotlety apod. Obsahuje především papriku mletou sladkou, česnek, majoránku, koriandr, hořčici, jalovec, rozmarýn.

Koupíte balené ve sáčcích, s gramáží 30 g.

novinky_product_krkovicka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŽEBÍRKA S MEDEM

Dokonalá kombinace koření, medu a dalších surovin je ideální k přípravě nejen oblíbených grilovaných žebírek, ale i ke grilování a pečení všech druhů mas. Základ směsi tvoří česnek a paprika sladká, med jí dodává jemně nasládlou chuť a na pikantnosti zapracuje správné, delikátní množství zázvoru a chilli.

Koupíte balené ve sáčcích, s gramáží 30 g.

novinky_product_zebirka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALÁTOVÉ KOŘENÍ

Harmonická směs bylinek, koření a sušené zeleniny k přípravě všech druhů zeleninových salátů a jogurtových zálivek. Velmi dobře dochutí i různé druhy pomazánek. Základ chuti tvoří česnek a cibule, sušená paprika a rajčata, které doplňují bylinky jako bazalka, rozmarýn a petrželová nať.

Koupíte balené ve sáčcích, s gramáží 25 g.

novinky_product_salatove_koreni

 

Více aktualit

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím