Aktuality

Kluci v akci – Abeceda koření s Avokádem

Mnozí z vás dobře znají jména Filip Sajler a Ondřej Slanina. Kluci v akci jsou akční a  s každým novým dílem přináší pro všechny gurmety spousty nových nápadů, postupů a netradičních tipů do kuchyně, aby vám ukázali, že vaření je skutečně potěšení.

S kluky a Avokádem si užijete!

Jarní téma - KOŘENÍ

Každou sobotu se v jejich novém okénku ABC koření, jehož je značka Avokádo sponzorem, dozvíte spousty zajímavostí ze světa chutí a vůní. S vtipem, klukům vlastním, nahlédnete do historie a původu koření, prozradí vám jak prospívá našemu zdraví, jak jej využívali naši předkové, ale především vám poradí, jak jeho různé druhy správně používat v naší i zahraniční kuchyni.

 

novinky_zeny_na_cestach_pudelko_2A pokud budete mít chuť, tak si můžete s námi zasoutěžit o velkou sadu koření Avokádo. Obsahuje jak jednodruhovky tak i kořenící směsi, které jsou všechny bez přidaného glutamátu, konzervantů a umělých barviv.

 

Více aktualit

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím