Aktuality

Grilovací sezona zahájena

Jak zahájit grilovací sezonu? Jedině pořádným steakem a když už je gril rozpálený, tak si k němu ugrilujeme i zeleninu. Mrkev, celer či řepa budou skvělé, když se obalí ve směsi Grilovaná zelenina a zakápnou olivovým olejem. Na steak pro vás Avokádo má dvě směsi, na hovězí a vepřové se skvěle hodní směsi Steak, na kuřecí steak pak směs Steak se zeleným a růžovým pepřem. Na grilovací marinády můžete použít směsi koření Grilovací, Grilovací ďábelské pro milovníky ostřejších pokrmů či Grilovací s bylinkami, které dodají grilovanému pokrmu svěží chuť bylinek.

Nesmíme zapomenout na oblíbenou letní pochoutku, kterou je hamburger. Maso skvěle dochutí směs Mletá masa Avokádo, na burgeru

Aby jste si mohli užít i skvělé grilované sýry Avokádo pro vás připravilo skvělou novinku Grilovaný sýr! Skvěle se hodí na všechny druhy sýrů. Ze směsi a oleje si připravíme marinádu, ve které sýr obalíme, zabalíme do alobalu a můžeme grilovat.

Ke grilovaným pokrmům se skvěle hodí křeny a hořčice Avokádo.

Už jste ochutnali skvělé hořčice Avokádo?

Francouzská skvěle padne do salátových zálivek

Medová potěší všechny ty, kteří mají rádi kombinaci sladkého medu a jemné hořčice třeba k vepřové panence nebo kuřecímu steaku

Delikates vhodná pro děti i dospělé, je jemná, lehká a skvěle se hodí k párečkům či do dresingů

Ruská je pro milovníky ostrého, skvěle dochutí třeba grilovanou krkovičku

Krásné léto plné vydařených grilovaček vám přeje Avokádo!

Více aktualit

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím