Aktuality

Duopack Avokádo

Na podzim roku 2009 byly uvedeny na trh nové výrobky z portfólia značky Avokádo. Avokádo se snaží připravit svým zákazníkům vždy něco nového a  zajímavého, něco z čeho by měli radost.

Víme, že zákazníci preferují výrobky, které jim poskytují nějaký benefit. Proto na podzim tohoto roku uvedeme dva nové výrobky.

Jedná se o limitovanou sérii tzv. duopacků – dva sáčky s kořením spojené perforací, přičemž zákazník zaplatí pouze za jeden sáček s kořením, druhý dostává jako dárek zdarma. Obsah obou sáčků je rozdílný.

Při výběru sortimentu jsme se řídili zájmem zákazníků , a proto byly vybrány nejvíce prodávané směsi - Kuře gril a Ryby.

Při zakoupení duopacku s kořenicí směsí Ryby dostane zákazník zdarma Americké brambory a koupí-li si Kuře gril, získá zdarma Salátovou zálivku šopskou .

Další dva druhy duopacků budou připraveny pro vánoční období. Zákazníci se mohou těšit na Perník a Skořici mletou a Kuře pečené a Svařené víno, které jistě zpříjemní sváteční chvíle u vašeho vánočního stolu.

Více aktualit

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím