Aktuality

Bylinková a česneková sůl v sáčcích

Také si rádi ochucujete své oblíbené polévky, pomazánky či omáčky naší bylinkovou nebo česnekovou solí? Anebo ještě tyto výrobky neznáte a rádi byste vyzkoušeli? Pro Vás všechny Avokádo přichystalo nové praktické balení v sáčcích. Ti co chtějí vyzkoušet tyto naše výrobky poprvé nebo je používají v menším množství či hledají menší praktické balení pro příležitostní vaření na chatě či chalupě nemusí již kupovat jen velké balení v tubusech, ale mají možnost se rozhodnout  pro menší balení v sáčku.

Bylinkovou sůl v sáčku (30 g) a Česnekovou sůl v sáčku (40 g) najdete na pultech již od 1. 9. 2011.

 

Bylinková sůl v sáčku  - 30 g

Sůl s jemnou chutí bylinek obohatí všechny vařené pokrmy jako polévky, omáčky, špagety, je výborná na topinky i brambory. Doporučujeme ji ke grilování ryb i ostatních druhů masa, do omáček, polévek a k dochucení salátů či pomazánek. Tato sůl s příchutí bylinek je mírně pikantní, je vhodná i pro děti školního věku.

Obsahuje jedlou sůl, cibuli, petrželovou nať, hořčici, bylinky: kopr, tymián, oregáno; papriku.

novinky_product_bylinkova_sul

 

 

 

 

 

 

 

Česneková sůl v sáčku  - 40 g

Sůl s jemnou chutí česneku obohatí pokrmy z brambor, špagety, topinky, také různé druhy polévek, omáček a pomazánek. Doporučujeme ji použít všude tam, kde je třeba dodat pokrmu pikantnější chuť. Tato sůl s příchutí česneku je mírně pikantní, je vhodná i pro děti školního věku.

Obsahuje jedlou sůl, česnek sušený (15 % hm.), papriku, petrželovou nať.

novinky_product_cesnekova_sul

Více aktualit

Zpracováváme Vaše osobní údaje a využíváme cookies, abychom Vám ulehčili využívání našich služeb. Dověďte se více o naši Zásady ochrany soukromí. Seznamte se s Informační povinnost.

Souhlasím