Aktuality

Grilovací sezona zahájena

Jak zahájit grilovací sezonu? Jedině pořádným steakem a když už je gril rozpálený, tak si k němu ugrilujeme i zeleninu. Mrkev, celer či řepa budou skvělé, když se obalí ve směsi Grilovaná zelenina a zakápnou olivovým olejem. Na steak pro vás Avokádo má dvě směsi, na hovězí a vepřové se skvěle hodní směsi Steak, na kuřecí steak pak směs Steak se zeleným a růžovým pepřem. Na grilovací marinády můžete použít směsi koření Grilovací, Grilovací ďábelské pro milovníky ostřejších pokrmů či Grilovací s bylinkami, které dodají grilovanému pokrmu svěží chuť bylinek.

Nesmíme zapomenout na oblíbenou letní pochoutku, kterou je hamburger. Maso skvěle dochutí směs Mletá masa Avokádo, na burgeru

Aby jste si mohli užít i skvělé grilované sýry Avokádo pro vás připravilo skvělou novinku Grilovaný sýr! Skvěle se hodí na všechny druhy sýrů. Ze směsi a oleje si připravíme marinádu, ve které sýr obalíme, zabalíme do alobalu a můžeme grilovat.

Ke grilovaným pokrmům se skvěle hodí křeny a hořčice Avokádo.

Už jste ochutnali skvělé hořčice Avokádo?

Francouzská skvěle padne do salátových zálivek

Medová potěší všechny ty, kteří mají rádi kombinaci sladkého medu a jemné hořčice třeba k vepřové panence nebo kuřecímu steaku

Delikates vhodná pro děti i dospělé, je jemná, lehká a skvěle se hodí k párečkům či do dresingů

Ruská je pro milovníky ostrého, skvěle dochutí třeba grilovanou krkovičku

Krásné léto plné vydařených grilovaček vám přeje Avokádo!

Více aktualit

TATO STRÁNKA POUŽÍVÁ SOUBORY Prohlížením této stránky souhlasíte s jejich použitím, dle aktuálního nastavení prohlížeče. Chcete-li získat další informace o používání souborů „cookies” nebo možnosti změny jejich nastavení jdete na OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (odkaz).

Souhlasím