Jednodruhové koření - dózy

Paprika uzená sladká mletá

Paprika uzená se vyznačuje specifickou vůní a chutí. Perfektně se kombinuje s rybími pokrmy, fazolemi, gulášem a hustými omáčkami. Je skvělým doplňkem středomořských, maďarských a jihoamerických jídel.

Počet kusů: 450 g Использование

Paprika uzená svojí výraznou chutí a vůní vhodně doladí různé druhy gulášů, hustých omáček, dále pak jídla z ryb nebo fazolí.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Мы обрабатываем ваши персональные данные и применяем cookies, чтобы упростить использование наших услуг. Узнайте больше о нашей Политике конфиденциальности. Ознакомьтесь с информацией от администратора

Я согласен