Avokádo

Bobkový list

Bobkový list má velmi příjemnou kořenitou chuť, nahořklou s citrusovými tóny. Hořkost během sušení ztrácí. Je nepostradatelnou součástí klasických omáček či vývarů. Je velice aromatický, na rodinný oběd pro 4 osoby vám postačí jeden list.

Počet kusů: 110 g Использование

Bobkový list skvěle ochutí nakyslé polévky, výborný je spolu s tymiánem a česnekem v masových vývarech, ve smetanových omáčkách, do rajčatových pokrmů. Užíváme jej při rožnění špízů, při nakládání okurek, hub, zeleniny, při nakládání masa, zvěřiny, ryb. Je součástí mnoha kořenících směsí. Bobkový list používáme v menším množství a vaříme jen krátce (delším vařením hořkne).

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

Мы обрабатываем ваши персональные данные и применяем cookies, чтобы упростить использование наших услуг. Узнайте больше о нашей Политике конфиденциальности. Ознакомьтесь с информацией от администратора

Я согласен