Avokádo

Bazalka

Bazalka je silně aromatická bylinka, s lehce pepřovou chutí. Využívá se hlavně v italské kuchyni, do rajčatových polévek, omáček na špagety nebo na saláty.

Počet kusů: 230 g Using

Bazalka se dává do polévek (zeleninové, rajčatové, rybí) a do omáček (rajské), dále je výborná k masům, drůbeži, zvěřině a rybám (nejčastěji s rozmarýnem a šalvějí), k sýrovým a vaječným pokrmům, velmi často se s ní dochucují těstoviny. Používá se rovněž k nakládání zeleniny, aromatizuje octy a zálivky. Je nedílnou součástí pizzy a fazolových jídel. Při tepelné úpravě používáme častěji sušené a drcené koření.

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

We process your personal data and use cookies in order to facilitate your use of the our services. Learn more about our Privacy Policy. Familiarize yourself with the information provided by the controller.

I agree