GastroLine

Nabízíme špičkové portfólio potravinářských výrobků pro gastronomii: je možné si vybrat ze sortimentu koření, kořenících směsí, univerzálních ochucovadel, tekutého koření, vývarů a základů jídel. Všechny výrobky jsou zákazníky ceněny především pro originální a intenzivní chuť a vůni, chuťově vyvážené receptury a vysoký standard kvality. Způsob balení a výběr obalových materiálů je pečlivě testován, aby vyhovoval těm nevyšším požadavkům na hygienu a logistiku pro běžné gastronomické provozovny i špičkové hotelové a restaurační zařízení.

Produkty

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

We process your personal data and use cookies in order to facilitate your use of the our services. Learn more about our Privacy Policy. Familiarize yourself with the information provided by the controller.

I agree