GastroLine

Nabízíme špičkové portfólio potravinářských výrobků pro gastronomii: je možné si vybrat ze sortimentu koření, kořenících směsí, univerzálních ochucovadel, tekutého koření, vývarů a základů jídel. Všechny výrobky jsou zákazníky ceněny především pro originální a intenzivní chuť a vůni, chuťově vyvážené receptury a vysoký standard kvality. Způsob balení a výběr obalových materiálů je pečlivě testován, aby vyhovoval těm nevyšším požadavkům na hygienu a logistiku pro běžné gastronomické provozovny i špičkové hotelové a restaurační zařízení.

Produkty

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Jednodruhové koření i kořenící směsi značky Nadir jsou dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledáte dobrou kvalitu za příznivou cenu.

TATO STRÁNKA POUŽÍVÁ SOUBORY Prohlížením této stránky souhlasíte s jejich použitím, dle aktuálního nastavení prohlížeče. Chcete-li získat další informace o používání souborů „cookies” nebo možnosti změny jejich nastavení jdete na OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (odkaz).

Souhlasím