GastroLine

Nabízíme špičkové portfólio potravinářských výrobků pro gastronomii: je možné si vybrat ze sortimentu koření, kořenících směsí, univerzálních ochucovadel, tekutého koření, vývarů a základů jídel. Všechny výrobky jsou zákazníky ceněny především pro originální a intenzivní chuť a vůni, chuťově vyvážené receptury a vysoký standard kvality. Způsob balení a výběr obalových materiálů je pečlivě testován, aby vyhovoval těm nevyšším požadavkům na hygienu a logistiku pro běžné gastronomické provozovny i špičkové hotelové a restaurační zařízení.

Produkty

Na kulinářským úspěších mají svůj podíl originální nápady a osvědčené recepty, důležité jsou především kvalitní suroviny, které vám nabízí značka Avokádo se svým širokým sortimentem.

V ochucovadlech Kucharek najdete pečlivě vybrané druhy sušené zeleniny a koření, které si oblíbilo mnoho lidí. Díky Kucharku je příprava jídel snadná, rychlá a chuť dokonalá.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse purus lectus, consequat ac risus ac, dictum blandit nisi. Aliquam tincidunt facilisis mauris, blandit congue leo elementum vel. Praesent imperdiet eros orci.

TATO STRÁNKA POUŽÍVÁ SOUBORY Prohlížením této stránky souhlasíte s jejich použitím, dle aktuálního nastavení prohlížeče. Chcete-li získat další informace o používání souborů „cookies” nebo možnosti změny jejich nastavení jdete na OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (odkaz).

Souhlasím